درباره ما

درباره ما

هدف هویت‌بخش ما در هودل، ارائه‌ی نوآوری‌های تحول‌ساز با تکیه بر یادگیری و دانش‌اندوزی از تجارب جهانی است. از دیدگاه هودل، یکی از نیازهای کلیدی کسب و کارهای امروزی، به‌کارگیری راهکارهای ارتباطی پیشرفته در حوزه‌های مختلف فناوری است، چرا که این راهکارها توان رقابت‌پذیری یک کسب و کار در بازار را افزایش می‌دهند و این یک ماموریت اصلی هودل است.
راهکارهای هودل از جنس فناوری است. ما کسب و کارها را به جلو هدایت می‌کنیم و به لطف فناوری، مزیت رقابتی کسب و کار شما را ارتقا می‌دهیم. بنابراین بهره‌وری کسب و کارتان را دگرگون می‌سازیم و تفاوت میان شما با رقبایتان را رقم می‌زنیم.

چشم‌انداز

ماموریت ما توسعه فناوری‌هایی برای زندگی بهتر و بهبود کارایی کسب و کارهاست. ما به قدرت فناوری در خلق شگفتی ایمان داریم و برای تحقق آن به توانایی و پشتکار تیم چابک خود دل بسته‌ایم. راهکارهای هودل، زمینه‌های گسترده‌ای از جمله هوشمندسازی، بهینه‌سازی، یکپارچه‌سازی و موقعیت‌یابی برای انواع کسب و کارها را در بر می‌گیرد. هودل به معنای رصد است و می‌کوشد که هر آنچه در افق فناوری پیش روی خود می‌بیند را به مخاطبان خود عرضه کند. از جمله راهکارهای هودل برای کسب و کار عبارت است از:

 • هوشمندسازی و بهینه‌سازی کسب و کار شامل دستگاه‌ها و وظایف روزمره کارکنان
 • یکپارچه‌سازی سامانه‌ها و ابزارهای مدیریتی با کمک داده‌های دریافتی از دستگاه‌ها و سامانه‌ها
 • موقعیت‌یابی افراد و وسایل نقلیه و بهره‌مندی از اطلاعات جغرافیایی

تیم ما چالاک است!

ما در هودل، فقط و فقط یک هدف داریم. می‌کوشیم به فناوری شتاب دهیم

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از طالقانی، کوچه صدیق، پلاک 3، واحد 502

  تلفن

  77651096

  ایمیل

  info@hoodel.ir