راهکار سلامت

پرونده الکترونیک سلامت هودل

حساسیت بالای اطلاعات درمانی، ضرورت مدیریت یکپارچه اطلاعات در این بخش را دو چندان می‌کند. از طرفی با افزایش تخصص در بخش درمان و سلامتی، حجم اطلاعات در این بخش نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. امکان به اشتراک گذاری و به روزرسانی آسان اطلاعات درمانی، یک مزیت دیگر پرونده الکترونیک سلامت هودل است.
در روش سنتی جمع‌آوری اطلاعات سلامتی، احتمال وقوع خطا و دوباره‌کاری در تشخیصها و آزمایش‌های پزشکی بالاست. در نتیجه می‌تواند هزینه‌های پنهان بالایی را به بیمار و مراکز درمانی تحمیل ‌کند. سامانه سلامت هودل با ثبت دیجیتال داده‌ها و اطلاعات مراقبتی و درمانی، تردید و ابهام در روند مراقبتی و درمانی را از بین می‌برد و امکان دسترسی آنی به اطلاعات سلامتی و قابلیتهای منحصر به فرد نمایش این اطلاعات را فراهم می‌کند. بنابراین کارایی مراکز درمانی و مراقبتی در مدیریت اطلاعات درمانی را افزایش می‌دهد. همچنین امنیت و دقت نگهداری اطلاعات درمانی به روش الکترونیکی نسبت به روش سنتی بسیار بالاتر است.

راهکار سلامت

اطلاعات مربوط به سابقه سلامتی بیماران، نتایج آزمایش‌ها، تجویزها و کلیه اسناد مراقبت‌های درمانی با استفاده از پرونده الکترونیک سلامت قابل ثبت و ذخیره‌سازی است.

  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از طالقانی، کوچه صدیق، پلاک 3، واحد 502

  تلفن

  77651096

  ایمیل

  info@hoodel.ir