سامانه موقعیت یابی در فضای بسته

سامانه موقعیت‌یابی در فضای بسته

اگر مسیر تردد مشتریان در محل فروشگاه خود را بدانید، می‌توانید اجناس و محصولات خود را به طور بهینه در معرض دید آنها قرار دهید. راهکار هودل در این زمینه، یک اپلیکیشن موقعیت‌یابی هوشمند است که موقعیت مکانی افراد در فضای کسب و کار شما را نمایش می‌دهد. به این ترتیب، قادر خواهید بود محصولاتی را که برای آنها برنامه تبلیغاتی خاصی دارید، در مکان بهتری قرار دهید و مشتریانتان را به مسیر مورد نظر خود هدایت کنید. همچنین می‌توانید پیشنهادات ویژه فروش را از طریق اپلیکیشن به اطلاع مشتریانتان برسانید.

با استفاده از این اپلیکیشن، مشـتریان نیز می‌توانند مکان یا محصول مورد نظر خود در یک مرکز تجاری یا هر محیط مشابه دیگری (هتل، پارک‌های تفریحی و…) را به آسانی پیدا کنند.
در نتیجه , این راهکار مانع از سر‌در‌گمی مشتریان باالقوه شما می‌شود و رضایت آنها از بازدید یا خرید را افزایش می‌دهد.
راهکار موقعیت‌یابی هودل از قابلیت مسیریابی نیز برخوردار است. مشتریان می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن، هر یک از محصولات موجود در فروشگاه را جستجو کرده و به آسانی به سمت آنها حرکت کنند.

اپلیکیشن به صورت کاملا دینامیک (همانند GPS) عمل می‌کند و موقعیت کاربر را در لحظه به او نمایش می‌دهد. علاوه بر محصولات، قابلیت تعریف مکان‌های مختلف (رستوران، سرویس بهداشتی و…) در هر نوع فضای ساختمانی برای کسب و کارهای مختلف نیز وجود دارد. مدیران بیمارستانها، هتل‌ها و فرودگاه‌ها نیز می‌توانند از این راهکار برای کسب و کار خود استفاده کنند.

برای مشاهده ویدیو اینجا کلیک کنید.

سامانه موقعیت یاب مشتری
  آدرس

  تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از طالقانی، کوچه صدیق، پلاک 3، واحد 502

  تلفن

  77651096

  ایمیل

  info@hoodel.ir